İlker Zorlu kimdir? Kaç Yaşındadır?

ilker zorlu

İlker Zorlu Kimdir? Finans Uzmanlığı konusunda 18 yıllık uluslararası deneyime sahip olan İlker ZORLU. Haziran 2012’de ABD, Boston’daki Northeastern Üniversitesi’nden (2013’te Bloomberg/Businessweek tarafından en iyi 25. ABD işletme okulu) ve Lyon, Fransa’daki CEFAM International Business School’dan 5 yıllık çift diploma eğitim programından mezun olmuştur.

İş hayatına Bank of Amerika Merrill Lynch’de müdür yardımcısı olarak başlayan ZORLU, Evercore Yatırım Bankacığı şirketinde 10 yıl süresince sırasıyla Finansal Analist ve Kıdemli Finansal Analist olarak çalışmıştır. 2020 yılında yine Kıdemli Finansal Analist olarak Microsoft firmasına transfer olmuştur.

İlker Zorlu Kimdir? Uzmanlık alanları arasında Finansal analiz, Özel Bankacılık ve Blockchain varlık yönetimi de vardır. İlker ZORLU şu anda Bloomberg firmasın da Kıdemli Finansal Analist olarak iş hayatına devam etmektedir.

İlker ZORLU Hangi Okul Mezunu?

Finans Uzmanlığı konusunda 18 yıllık uluslararası deneyime sahip olan İlker ZORLU. Haziran 2012’de ABD, Boston’daki Northeastern Üniversitesi’nden (2013’te Bloomberg/Businessweek tarafından en iyi 25. ABD işletme okulu) ve Lyon, Fransa’daki CEFAM International Business School’dan 5 yıllık çift diploma eğitim programından mezun olmuştur.

İlker ZORLU Kaç Yaşında?

1977 yılında İstanbul’da doğan İlker Zorlu 45 yaşındadır.

İlker ZORLU Hangi Takım Taraftarı?

Fenerbahçe Futbol Takımı taraftarıdır.

İlker ZORLU Nereli?

1977 yılı İstanbul doğumlu Zorlu, Finansal Analist’tir.

İlker ZORLU Evli midir?

İstanbul ve Sydney’de ikametgahı bulunmaktadır. Melbourne Avustralya Türk İş adamları Derneği, Fenerbahçe Spor Kulübü, İstanbul Golf Kulübü üyesidir. İlker Zorlu evli olup ve 2 çocuk babasıdır.

Her hafta düzenli olarak finansal makaleler kaleme alan İlker ZORLU, bu makaleleri blog sayfasında yayınlamaktadır. Şimdiye kadar 20’nin üzerinde makale yazmıştır. Makalelerinden bir kaçını aşağıda bulabilirsiniz, okumak için lütfen makale başlığına tıklayınız;

“Volcker Anı” Nedir?

Blockchain Dijital Dünyayı Özgürleştirecek

2022 ve sonrası için ALTIN fiyat tahmini: Yeni zirvelere çıkacak mı?

İlker ZORLU’nun paylaşımlarını ve güncel ekonomi ile ilgili yorumlarını Sosyal Medya’dan takip edebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz;

Linkedin

Twitter

Instagram

Facebook

Pinterest

Bir Cevap Yazın

%d